ביקור בית – מדינה נדל"ן

קפצנו לבקר את שרון מדינה במשרד של מדינה נדל"ן ברח' נגבה 47 רמת-גן.  פגשנו את שרון, שעדיין אחרי יום ארוך של עבודה, הייתה לבבית כתמיד. ליד פינת הקפה במשרדה התחלנו לשאול אותה קצת על המשרד שהוא מעין סוג של מוסד בעיר רמת-גן. שרון: "הוריי עדי וורדה מדינה הקימו את העסק לפני מעל 40 שנה כשמרום נווה עוד היה פרדס הידוע בשם פרדס מרגושס. למעשה מקצוע התיווך היה מאד חדש ברמת-גן, ופרט למתווך נוסף, המשרד של הוריי היה יחיד ומיוחד. עלו אליו לרגל מכל רמת-גן והשירות שניתן ללקוחות היה אכפתי, אדיב ועטוף ביושרה ובנסיון אמיתי לסייע הן ללקוח והן למוכר ליהנות מעסקת קנייה/מכירה הוגנת, מהירה וללא בעיות. כיום עדין ההורים עובדים במשרד. אמא שלי כמזכירה וכמנהלת המשרד, ואבא כיועץ. אחי אשר גם עבד במשרד, והחלטות אסטרטגיות מתקבלות על ידי כולנו במטבחון המשפחתי".

מהיכרותנו עם שרון, מדובר ביועצת נדל"ן מנוסה שפשוט גדלה לתוך המקצוע. שרון ידועה בשכונה כנותנת יחס אישי חם ומאוד אכפתי, מקצועית ואמינה.

עוד מספרת שרון על סל השירותים הרחב הניתן במשרדי מדינה נדל"ן:

"אנו מוכרים/קונים שוכרים/משכירים נכסים באופן הכי הוגן בשקיפות מלאה לכל הצדדים בכל עסקה, ומציעים סל שלם של שירותים נוספים לרבות ייעוץ עם עורכי דין, ניהול וטיפול בנכסים, והכל במחירים הוגנים. אנו מציעים ניהול נכסים שיאפשר לבעלי נכס להיות רגועים ולדעת שהנכס בידיים טובות, תוך שימוש בטווח רחב של אמצעי פרסום, לרבות באמצעי המדיה השונים. אנו נותנים מתן דגש על מציאת שוכר ראוי ובעל בטחונות מתאימים ומניחים את הדעת. בנוסף, פתחנו מחלקת שיפוצים קומפלט. המחלקה שדואגת לשיפוץ בסטנדרט גבוה,  כל סוגי השיפוץ מעבודה של צבע בלבד ועד לשיפוץ נכס קומפלט וכל זאת בליווי מקצועי. אצלנו ניסיון שירות ואמינות הכל תחת גורת גג אחת. לא לפספס. שווה להתקשר".

סיימנו את הקפה, שוחחנו עוד קצת על השכונה, שכן שרון מסתבר מכירה וחברה של רבים בשכונה, וקבענו להפגש שוב בחודש הבא.

מדינה נדל"ן, נגבה 47 ר"ג,  03-6768632, שרון 050-5285635

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן