גולן וקנין – רב אמן מרמת גן

בביקור אצל גולן, בעל מספרת הגברים והילדים "Golan Hair Club" הסמוכה למרום נווה, מתגלה עולם שלם של אומנות בידיים של אדם אחד מוכשר בטירוף, ולא רק כמעצב שיער. גולן הוא גם צייר מחונן שהביקוש לציוריו רק הולך וגדל.

מי שמכיר את גולן ןקנין (42), מעצב השיער ובעלי golan's hair club מרח' עוזיאל פינת חורגין, יודע שמדובר בלא פחות מרב אומן. ביד אומן הוא מלהטט לפעמים בין שלוש לקוחות במקביל כשהתספורות היוצאות מתחת ידיו הן לא פחות מיצירת אומנות, ומי שהפקיד בידיו את ראשו לראשונה לתספורת לרוב לא ירצה להתקרב לספר אחר. ועתה מתגלה גולן גם כצייר מחונן שהביקוש לציוריו רק הולך וגדל. בקרוב יעלה האתר golanart.co.il  ובו יציג גולן לעולם את האומנות שלו.  בעמוד הבא גלרית 'במרום' מציגה מבחר מעבודותיו להתרשמותכם.  וזה מה שמספר גולן: "מאז שהייתי ילד נמשכתי לאומנות בכל גווניה. בצעירותי עברתי הכשרות בקורסים מקצועיים ובבתי ספר בהם ניתן דגש לאומנות יצירה ומוזיקה. המוזיקה והאומנות שזורות והולכות לצידי והן תופסות חלק נכבד מחיי ונותנות לי לחשוף רגעים, רגשות ומראות בפרשנות אישית ומקורית שלי. כל יצירה שלי מושקעת בשעות ארוכות של מחשבה ועשייה ללא פשרות, ללא הנחות – אמת טהורה פרוסה על בד המשלבת בתוכה שכבות של צבעים וגוונים אשר יחודיים ליצירה. החומרים המשולבים בתמונות/יצירות אינסופיים ומהווים כמעט תמיד הפתעה לצופה בם. אל תחפשו היגיון או סדר באומנות שלי הבאה מתוכי ישנם רבדים, רבדים של שכבות, של זכרונות,של צבעים וצורות ללא מרחב ללא זמן, רק אני והמכחול שטים על בדי הזמן מציירים את הנפש והמחשבה מציתים רגשות עלומים עצורים בתוך היצירה".

קפצנו למקום של גולן, שם פגשנו את ניר אחיו מנהל השיווק של  golan art שמספר לנו על האתר המושקע שיעלה בקרוב, ובכלל על כוונתם להתרחב גם בתחום עיצוב השיער. המקום של גולן, מספר ניר, הוא מקום מפגש ויצירה. באים לא רק להסתפר, אלא גם לפגוש חברים במעגל שרק הולך וגדל, לשמוע מוסיקה טובה כשגולן בעצמו מנגן לעיתים בגיטרה, להרים צ'ייסר עם חברים, ולמצוא במקום מבחר רב של אקססוריס ואפילו ביגוד והנעלה ייחודית. המקום עצמו מעוצב בראש צעיר וכשבאים בא גם החשק לתספורת, לפעמים לא סטנדרטית, ומה שיוצא מהידיים של גולן על ראשי הלקוחות הוא לעיתים גם יכול להחשב ליצירת אומנות מפוארת. כל מילה נוספת מיותרת. התמונות מדברות בעד עצמן וכך גם קהל הלקוחות הגדול שממלא את המקום כמעט בכל שעה של היום. מומלץ לקבוע תור מראש בטל' 03-676-7901. גולן הייר קלאב, עוזיאל 65 רמת-גן

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן