חגיגה של שמחה ביום העצמאות ברמת גן

בצל הקורונה נערכה מסיבת העצמאות הגדולה בישראל בעיר רמת-גן וכללה מופע אורקולי ייחודי של 40 רחפנים, 10 משאיות שמחה, 10 ניידות יום הולדת שחגגו ל-100 תושבים ימי הולדת, ומסיבת גג עם טובי הדיג'יים, ביניהם הצמד VINI VICI והמפיק והיוצר ASTRIX שהגיעו היישר מה-'Tomorrowland'. ביום העצמאות הוחלט ברמת-גן להוביל את התמיכה באומנות ובאומנים הרמת-גנים. והוקם אולפן עצמאות פתוח עם מיטב האומנים הרמת-גנים כמו דין מרישניקוב, מאור כהן, גיא לואל צופית גרנט ואמנים רמת-גנים נוספים.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "סגר הקורונה אילץ אותנו לחגוג את החג בצורה קצת שונה ומיוחדת אני שמח לומר כי חגיגות יום העצמאות בעיר רמת-גן נחתמו כהצלחה כבירה שבה גם קיצצנו מיליונים וגם עשינו מאמץ שיהיה שמח בכל פינה אפשרית בעיר ובלב של כל תושב למרות מגבלות ימי הקורונה. מאות אלפי הצופים שנהנו משידורי הלייב והסרטונים שנשלחו מהשטח על ידי התושבים, הם ההוכחה החיה להצלחת האירוע".

בצל הקורונה נערכה מסיבת העצמאות הגדולה בישראל בעיר רמת-גן וכללה מופע אורקולי ייחודי של 40 רחפנים, 10 משאיות שמחה, 10 ניידות יום הולדת שחגגו ל-100 תושבים ימי הולדת, ומסיבת גג עם טובי הדיג'יים, ביניהם הצמד VINI VICI  והמפיק והיוצר  ASTRIX שהגיעו היישר מה-'Tomorrowland'.

השנה התקיים לראשונה בעיר רמת-גן מופע רחפנים מיוחד שהחליף את מופע הזיקוקים המסורתי של יום העצמאות. רה"ע הצהיר כי בצל המשבר הכלכלי שנוצר בעקבות הקורונה, החשש מהתקהלות, והפרת ההנחיות לצד ההתחשבות בהלומי הקרב ובבעלי החיים, לא יתקיים מופע זיקוקים ברמת-גן. מופע הרחפנים לא רק שהיווה תחליף ראוי למופע הזיקוקים, אלא גם גרף שלל של מחמאות מהתושבים.

ביום העצמאות רמת-גן חיבקה את אומניה, כאשר הוקם אולפן עצמאות פתוח בו לקחו חלק מיטב האומנים והאומניות הגרים בעיר רמת-גן, דוגמת דין מרישניקוב, מאור כהן, גיא לואל, צופית גרנט ועוד רבים וטובים. צעד זה נעשה מתוך הכוונה לחזק ולתמוך באמנות וביצירה, דווקא בימים קשים שכאלה. באירועים השונים ששודרו מהאולפן צפו מאות אלפי תושבים, וכמובן גם צופים נוספים ורבים.

במהלך החג התקיימו מספר מחוות למען תושבי העיר כמו חלוקה של עוגות יום הולדת באמצעות משאיות השמחה של יום העצמאות. תושבי העיר שבלטו בעשייתם החברתית זכו במארז שוקולד ייחודי, אותו תרמו תמר ויעקב רוזן, שבנוסף על כך תרמו כ-10 מיליון שקלים להקמת מוסדות חינוך בעיר. השוקולדים חולקו גם לכל ראשי העוגנים העירוניים ובראשם בית החולים שיבא שעובד ימים כלילות למען בריאות אזרחי ישראל. מארז השוקולד הוא פרי יצירתו של אמן השוקולד הרמת- גני רונן אפללו, שנעשה בצבעי דגל ישראל ובארבעה טעמים: בננה-רום, טחינה, קינמון וקוקוס. בנוסף, כ-20 שגרירויות הממוקמות ברמת-גן איחלו לעיר ולמדינת ישראל ברכת יום העצמאות שמח.

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן