מתחם הכושר נחנך ברמת גן

היכון– צא! מתחם הכושר הציבורי הגדול ביותר בארץ נחנך ברמת גן

לאחרונה נחנך בפארק הלאומי מתחם הכושר הגדול ביותר בארץ. המתחם, אשר יהיה פתוח 24 שעות 7 ימים בשבוע לקהל הרחב,  מתפרס על שטח של 5 דונמים, בסמוך לספארי ברמת גן.

מתחם הכושר כולל 80 מתקנים ייחודיים המאפשרים יצירת תכנית אימונים אישית באמצעות אפליקציה, מסלול ריצה באורך 200 מטרים המאפשר שימוש של 3 רצים במקביל ומתחם המיועד לגיל השלישי עם מתקנים נגישים לאנשים עם מוגבלויות.
בבניית המגרש שולבו טכנולוגיות מתקדמות כמו הצללה ייחודית העמידה בכל מזג אוויר ומספקות זרימת אוויר תמידית למתחם, תאורה אשר מוקרנת על רשתות ההצללה להקטנת זיהום האור ומערכת מוזיקה המאפשרת בחירת שירים ע"י המתאמנים ועוד.
ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: " רמת גן ידועה כעיר הבריאות בזכות בית החולים שיבא, המדורג כאחד מעשרת בתי החולים הטובים בעולם. אך הרפואה הטובה ביותר היא רפואה מונעת: רפואה מונעת בגוף בריא היא שמירה על עשיית כושר.  מתחם הכושר מאפשר אימון כושר קהילתי, חיבור של קהילות בכל הגילאים ומכניס הנאה לספורט.
המתחם מאפשר נגישות לכל שכבות האוכלוסייה למכשירי כושר איכותיים. בניית המתחם נעשתה במחשבה רבה על הסביבה, תוך שימור העצים הקיימים, הוספת עצים לייעור טבעי מסביב למקום וניצול משאבי הטבע.  המקום הזה שם את רמת גן והספורט ברמת גן במקום הראשון, ומעורר השראה לערים אחרות  העתיק ולשכפל מגרשים כאלו בשטחם. "
השבוע נחנך בפארק הלאומי מתחם הכושר הגדול ביותר בארץ. המתחם משתרע על פני 5 דונמים, ויהיה פתוח 24 שעות 7 ימים בשבוע לקהל הרחב.
בבניית המגרש הושקעה מחשבה רבה לצרכי המתאמנים, אשר באה לידי ביטוי בשילוב טכנולוגיות מתקדמות אשר אין כמותן בארץ: כ-80 מתקנים שתוכננו ויוצרו ע"י חברת kompan הדנית, ובאמצעות אפליקציה אשר מעניקה הדרכה לשימוש במתקנים, ניתן לבנות תכניות אימון אישיות. בנוסף הותקנו בפארק מכשירי ספיניג וקרוס טריינר מתקדמים המשלבים צג חכם לניהול האימון.
במתחם הותקנה גם מערכת מוזיקה מתקדמת תאפשר למתאמנים לבחור את השירים על פי דירוג, כאשר השיר עם הדרוג הגבוה ביותר הוא זה שיתנגן ברקע.
המתחם הכושר מכיל גם מתחם מיוחד ונגיש לגיל השלישי- המאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות להתאמן ולקחת חלק.  מסביב למתחם ישנו  מסלול ריצה מתקדם באורך 200 מטרים, המאפשר ל3 רצים להתאמן במקביל. בעתיד צפוי להיפתח במתחם דוכן מיצים בריאים אשר יעמוד לרשות המתאמנים.
בניית המתחם נעשתה מתוך ראייה של התחשבות בסביבה וקיימות.
במתחם נעשה שימוש בטכנולוגיית הצללת מפרשיות ייחודית אשר לא נראתה בארץ, המספקת זרימת אוויר טבעית לאורך כל היום ועמידות בכל בתנאי מזג האוויר. בנוסף, המתחם מואר באמצעות  טכניקת אור אשר מוקרן על ההצללה. הדבר מאפשר פיזור אור נעים למתאמנים ולבאי המתחם, תוך שמירה על זיהום אור מינימלי. במהלך הבנייה הושם דגש על שמירת העצים הקיימים, שאליהם נוספו 25 עצים מסביב למתחם היוצרים ייעור טבעי. 

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן