עיריית רמת גן תתקין את מדבקת המיגון V-SHIELD

הראשונים בישראל ! עיריית רמת גן תתקין את מדבקת המיגון V-SHIELD שתפחית את סיכוי ההידבקות בקורונה במרחב הציבורי

ביוזמת רה"ע כרמל שאמה הכהן, רמת-גן תהיה העיר הראשונה בישראל בה תותקן טכנולוגיית המיגון V-SHIELD שתותקן במשטחים ציבוריים ותשמיד את הימצאותם של נגיף הקורונה ובקטריות נוספות המצטברות באותו משטחים. רה"ע הנחה על התקנה ראשונה ב-2 בתי אבות בעיר, במגדלי משה אביב וב-6 בנייני מגורים בשכונות 'האדומות'. עיריית רמת-גן תעניק סבסוד על סך 200 ₪ לתושבים עבור התקנה פרטית בבניינים נוספים בעיר. ההתקנה תחל במהלך חודש אוגוסט.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: " רמת גן גאה להיות העיר הראשונה בישראל שבה מתקינים את מדבקת המיגון. רמת-גן מובילה בחדשנות וביצירתיות ופועלת לפיתוח וייבוא טכנולוגיות שיפחיתו את סיכוי ההידבקות בקורונה במרחב הציבורי. הנחתי את הגורמים המקצועיים להתחיל במלאכת ההתקנה בבתי האבות ובבתי מגורים ומשרדים הנמצאים בשכונות האדומות ונמצאים בקבוצת סיכון גבוהה. ".

העיר רמת-גן בדרכה אל פתרון לשבירת שרשרת ההדבקה בעיר וליצירת סביבה עירונית בטוחה וסטרילית במקומות העבודה והמגורים. ביוזמת רה"ע כרמל שאמה הכהן, רמת-גן תהיה העיר הראשונה בישראל בה תותקן טכנולוגיית המיגון V-SHIELD שתותקן במשטחים ציבוריים ותשמיד את הימצאותם של נגיף הקורונה ובקטריות נוספות המצטברות באותו משטחים.

ע"פ מחקר של מכון דוידסון, נמצא כי נגיף הקורונה מסוגל להישאר על משטחים כמו עץ, פלדה, בד ופלסטיק, נמצא ריכוז גבוה של נגיפים פעילים גם אחרי 3-1 ימים. באמצעות גיליון או מדבקת המיגון V-SHIELD, ניתן יהיה להשמיד את הנגיפים הפעילים בתוך מספר דקות בלבד !.

טכנולוגיית V-SHIELD עשויה מתרכובת פוליטילן ונחושת אנטי מיקרוביאלית המשמידה נגיפים כגון בטווח של 2 דקות עד שעתיים להיעלמות מלאה ומאפשרת מיגון גובה בהרבה מאשר משטחים אחרים בסביבה .

הטכנולוגיה כבר גרפה הצלחה כבירה בדרום קוריאה, רוסיה וארה"ב ותרם רבות לחזרה לשגרה בשלושת המדינות המרכזיות הללו. לאחר קבלת האישורים המתאימים ממשרדי הממשלה והגורמים הרגולטוריים, טכנולוגיית ה- V-SHIELD מגיעה גם לעיר רמת-גן.

הטכנולוגיה תוכל לתרום למיגון אנטי מיקרוביאלי במוסדות ציבוריים כמו בית החולים שיבא, בנייני משרדים במתחם הבורסה ובבתי הספר והגנים בעיר. בנוסף  הטכנולוגיה תוכל לעזור לצמצם משמעותית את קצב ההדבקה בשכונות האדומות כמו רמת עמידר, תל יהודה ושכונת גפן.

·         קרדיט צילום: דוברות עיריית רמת-גן.

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן