פארק מרום נווה לקראת חידוש

רגע לפני סגירת מגזין 'במרום' מהדורת פורים הגיעו למערכת ההדמיות של שיפוץ הפארק, וכך נכתב בפוסט שהעלה ראש העיר:
"ר"ג מובילה בהשקעה במרחב הציבורי ובתשתיות הפנאי והספורט. במרץ נחנוך 4 גינות חדשות: אחוה, עגנון, הבנים והשר משה. 2 האחרונות כוללות גם מתקן נינג'ה. החלום הזה הופך למציאות בפארק מרום נוה כבר בקיץ הזה. בתמונות של הפארק החלומי ניתן לראות את הגשר המיוחד שיחבר בין אזורי המשחק. הצבעים לא סופיים וההצללה ברובה טבעית ולא מופיעה בהדמיות".

בין התגובות שהעלו תושבי מרום נווה הדעות קצת חלוקות:
 "באמת מקסים. חבל שהאוכלוסיה המבקרת וכמובן לא כולה משחיתה ומהר מאד החדש הופך למזוהם ולא נעים לביקור. אשמח לדעת אם יש רעיונות להתמודדות עם זה".
 "הכל טוב ויפה אבל לא מדובר פה בפארק הירקון… נראה קצת מוגזם ביחס לגודלו של פארק שכונתי. אפשר להסתפק במתקנים יותר צנועים ופחות גבוהים, מותקנים כמו נינג'ה כבר פרסתם בעיר והגינות האלו ריקות. יותר התחשבות בסביבה- בעצים הקיימים ובדיירים שגרים על הפארק".
 "נראה מעולה… אתה עושה עבודה נהדרת! רק נשאלת השאלה מי יהנה יותר, תושבי השכונה/רמת גן שמשלמת את המיסים או כל תושבי בני ברק השכנים (אני לא גזענית ולא נגדם בשום דרך… רק חשוב לי לדעת מי בסוף יהנה מכל היופי הזה)".
 "נראה מדהים! בבקשה תתייחסו גם לגינת הנ"ד שברחוב פנקס. היא מלאה בילדים באופן יומיומי. היא מוזנחת מאוד, עם מתקן וחצי. זו שכונה עם המון ילדים במגוון גילאים,חשוב שתהיה להם גינה נעימה להיות בה".
 "וואו, מטורף! יהיו גם מתקנים לקטנטנים? לא ממש אפשר לראות, אבל חשוב שיהיה משהו שמותאם לגילאי שנה- שנתיים. וגם, האם תשאירו את מתקני הכושר? המון אנשים מסתמכים עליהם לאימון טוב".
 "חבל… באמת, להוסיף עוד מתקנים רק יביא עוד ילדים והורים, ואני לא נגד הרעיון, אבל יש בפארק הזה המון מבוגרים ואנשים שסך הכל רוצים לנוח, אני הייתי נוטה ללכת לשם אחרי יום רע כדי שתהיה לי קצת נחת ואוויר, הוספת מתקנים, תעלה את הקהל בפארק ולא יהיה שם את אותו השקט, הפארק היחידי הרמת גני שנשאר שקט ושלוו זה פארק לאומי, וגם אותו התחילו לשנות…אבל שיהיה בהצלחה בפרוייקט, דעה של צעירה לא תשפיע כל כך על זה בכל אופן".
 "אם הצבעים לא סופיים, אני ממליצה לקחת בחשבון: ריצוף צהוב יראה מאוד מלוכלך מהר. שווה צבע כהה יותר או לפחות שפחות רואים עליו לכלוך".
 "עשייה מדהימה! בתור תושב חדש חשוב לי להגיד שהייתי בהרבה ערים והגינות ברמת גן הן ברמה הגבוהה ביותר".

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן