קיבלת את הזדמנות חייך לפריצת דרך – כיצד לא תפשלי

למראה החיצוני יש השפעה מכרעת. רבות הקלישאות שניתוספו סביב המפגש הראשוני, כדוגמת: "לעולם אין הזדמנות שניה לייצר את הרושם הראשוני"


"אל תסתכל על הקנקן, תבריק אותו ותוודא שהוא משרת אותך נאמנה"בחיים כמו בעסקים, אתה תמיד משווק את עצמך, על כן לא על הבגדים לבדם אלא חשוב שהם יתלבשו על מישהו טוב.על כן לא על הסטיילינג לבדו ובחירה נכונה של בשם או אפטר-שייב, כי אם על החיבור בין כל הפרטים המציגים אותך. דבר ראשון הפרטים מאפיינים אותך מול עצמך, מסייעים בהגדרה העצמית שלך ומבדלים אותך במידת הצורך מן ה"עדר".לעיתים, חשוב דווקא להתלבש "כמו כולם", כשהאסטרטגיה ברורה, הטקטיקה הרבה יותר נוחה לתפעול.סטיילינג שגוי מעברי מסרים כפולים, הן במשא ומתן והן בהיכרויות בין אישיות.אם אתה לבוש בסגנון מרושל עוטה טי שירט מהוהה עם לוגו של Fred משנות ה-70 וג'ינס קרוע LEVIS וקבקבי פלסטיק של קרוקס, מדושן עגיל מנצנץ באוזן ימין, בגודל של אגרוף.לא יעזור לך, כשהקונספט לא סגור, לא עברת!וזה לגמרי לא חשוב אם את היהלום שבעגיל רכשת בהזמנה מיוחדת ואתה נפלט מול בית הקפה מתוך ג'יפ חדש. לא עברת חבר!כשאתה משול לפרח יפה המחוסר כמה עלי כותרת, אתה מתקבל כ"שבור" "לקוי".הציניקנימ יאמרו שצריך להסתכל מבעד לבגדים אל מעבר לחומר, מעבר לגשמיות.אבל מדוע שמישהו ירצה להסתכל עליך או לרצות לשהות בחברתך אם הוא בכלל לא הבחין בך?

השיפוטיות הרבה פעמים היא אם כל חטאת. אבל אם יודעים להשתמש בה היא הופכת ליתרון מובהק אשר משרת אותנו מצוין גם בחיים ובמיוחד בעסקים!מניסיוני רב השנים למדתי להסתכל אל אנשים ולא על אנשים.כשאתה מסתכל אל אתה רואה אדם לפניך, אתה רואה את זיו הנשמה.כשאתה מסתכל על אנשים אתה רואה קודם כל בגדים, תכשיטים, יציבה, הליכה.כל כך הרבה פעמים, במרוצת יום מטורף בעבודה כשאני נתקלת באנשי עסקים שנראים כמו קולב אני מרגישה צביטה בלב, הם נראים כמו כלבויניק של עצמם. ואני יודעת שאפשר גם אחרת.ונכון, יש את יחידי הסגולה שיודעים להתלבש, לובשים את הבשם הנכון, שמתאים לשעון הנכון, לנעליים המתאימות, לסוג האריג, לצבעים הנכונים להם. תענוג של ממש.כיף לתת תשומת לב לאדם אשר נותן תשומת לב לעצמו. פשוט כיף.זה היה על קצה המזלג, אפשר לדבר ולכתוב על סטיילינג מן ההיבט האישי מכל כך הרבה זוויות, זה מגיע לפילוסופיה, ממשיך באנתרופולוגיה, עוצר ליד דוגמן או דוגמנית וממשיך הלאה..

בוטיק נימא&Nima תבואי לבד או עם חברה..תמיד תצאי שמחה ומרוצה
כנרת תלביש ותדייק אותך תמיד .כצנלסון 13 Nima 0522360930

מוזמנים להכנס לאתר https://www.nima.co.il/

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן