ראש העיר מבקר במרום נווה

ראש עיריית רמת גן מר כרמל שאמה הכהן הגיע לסיור במרום נווה ב-26.7 ולהלן מספר נקודות שציין בתום הסיור בפוסט שפרסם: "אחרי סיורי הבוקר בתחילת הקדנציה ואחרי מפגשי הזום השכונתיים בקורונה, התחלנו סבב סיורי שכונות ובסיומם מפגש תושבים והראשונה היתה מרום נוה. סיירנו במרכז המסחרי ובפארק ושוחחנו עם התושבים, ירדנו למרכז הנוער 'נהורה' ופגשנו את הנוער, שהגיע להרצאה בנושא כלבים.  במפגש התושבים הקשבנו והחלפנו דעות על הנושאים המטרידים את השכונה ועדכנו על ההתפחויות הצפויות.
כיכר מרום נוה והפארק יעברו שידרוג יסודי בתחילת 2022. ב-24.8 תתקיים ישיבה בלשכתי בה יבחר אחד מ-3 אדריכלים שונים, שיציגו כל אחד תכנון עקרוני.


השדרוג כולל את הכיכר, המתקנים, עמודי התאורה, השבילים והריהוט. בסיור ביקשתי לנטוע מספר עצים בוגרים בין הכיכר לבין צומת נגבה להצללה להולכים ברגל, לנוף, לריאות שלנו ולשמירה על כדור הארץ. הפיקוח בפארק והשיטור העירוני ישקפו לתושבים פעם ברבעון דו"ח מסכם של פעולות האכיפה בפארק כנגד רכיבה מסוכנת וסביב המסוף כנגד האוטובוסים, נושא שיעלה בפגישה הקרובה עם שרת התחבורה.
כמו כן, התקבלו עוד לא מעט תובנות והחלטות מהשיח עם התושבים ויתורגמו לביצוע בשטח ולעבודת מטה. יישר כח לכל התושבים שהגיעו והשתתפו הופתענו לטובה מההשתתפות הערה וכמובן לצוות ההכנה של הסיור והמפגש בראשות ישי ויסמן ולכל המנהלות והמנהלים שיחד איתי הקשיבו ונתנו מענה לתושבים"

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן