שיפוץ מקיף לחניון השופרסל

כתב וצילם גבי ברנשטיין
החניון בן 33 השנים השוכן מתחת למרכז המסחרי ובבעלות חברת שופרסל, עבר שיפוץ מקיף שהושלם לפני כחודש.
לאחר שנים רבות שבהן היה מוזנח, דולף, ובורות חדשים היו מתגלים בו חדשות לבקרים, דבר שחייב לוליינות נהיגתית, החליטו בהנהלת השופרסל לתקצב את שיפוצו המקיף. לצורך כך הוקצו לנושא לפני כשנה כמיליון ש"ח.
התכנון הכללי היה ראשית לטפל בבעיית דליפות המים והנזילות ורק אז לסלול, לצבוע ולסמן את החניון באופן תקני. לצורך כך נשכרו שירותיה של חברה שמתמחה באיתור בעיות כגון אלה ותוך כשבועיים הנושא טופל במלואו.


הוחלט גם כי ע"מ שלא לגרום לסגירתו המוחלטת של החניון, יבוצעו בו העבודות רק בשעות הלילה, דבר שחייב תעלולים לוגיסטיים כדי לאפשר חניה חלקית ומעבר של מאות מכוניות מלנדאו לתרצה בשעות היום. בנוסף היה צורך לאתר את בעליהם של מכוניות שננטשו בחניון ולגרור את חלקן החוצה באופן יזום.
אט-אט הפך החניון את פניו: לאחר טיפול באספלט הקיים וסלילה מלאה של כל הרחבה, איי התנועה נוקו ונצבעו, העמודים סומנו בצבעים שונים ע"פ אזורי החניה, הקירות והתקרה סוידו, הוקצו חניות נכים מסומנות ע"פ החוק והחניון צויד באביזרי בטיחות אש ע"מ לקבל רישוי כנדרש.
אנו נושאים ברכה ותודה לחברת שופרסל על השקעתה בשיפוץ החניון. כעת, יחד עם שיפוץ הכיכר שבוצע לפני מספר שנים, מתיחת הפנים שבוצעה בחזית חנויות המרכז המסחרי, בניית מרכז הנוער החדשני ע"ש נהורה ביוזמת העירייה וצפוי להיפתח בחלוף מגיפת הקורונה, כיכר מרום נווה הופכת להיות בין היפות והמודרניות בעיר.

שווה להרשם

הרשמו עוד היום והכנסו למועדון הצרכנות שלנו

עשרות הנחות במרום נווה

דילוג לתוכן